  • MPN: TCGR125-4
  • Weight: 0.49kg
  • Dimensions: 130.00mm x 130.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCGR125-4
  • UPC: 6009515883812
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø125mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm